Tulemused 2011

reg. Nr eesnimi perek.nimi sünniaeg elukoht/klubi ujumine finiš koht
49 Meelis Veilberg 11.03.1961 Tamsalu 10:42 1:11:27 1
40 Jevgeni Vasiljev 2.05.1982 Peterburg 12:03 1:12:09 2
50 Ago Veilberg 8.01.1963 Tamsalu 11:25 1:12:15 3
34 Kairi  Schmidt 1.11.1990 Viru SK 8:58 1:15:34 4
47 Jaanus Undrest 1.09.1974 Eesti Postispordiklubi 14:25 1:16:45 5
55 Priit  Videvik 8.02.1972 Rakvere 14:02 1:19:12 6
39 Helen Schmidt 6.12.1988 Viru SK 9:39 1:19:33 7
54 Argo Maasikmäe 26.10.1970 Tender 15:53 1:19:42 8
52 Jaak Väärsi 26.05.1963 RMK Metsasõbrad 16:20 1:20:20 9
25 Kaldi Roost 10.05.1967 OÜ Tender Ehitus -Tudu 16:09 1:20:53 10
42 Andre Pedraudze 13.05.1989 Jõgeva 14:20 1:21:56 11
4 Mart Born 20.12.1984 OÜ Tender Ehitus -Tudu 15:57 1:22:48 12
2 Indrek Jürgenson 16.09.1974 Tartumaa Tähtvere 11:48 1:23:06 13
36 Relika Toome 6.11.1994 Pajusti 10:20 1:23:19 14
37 Sandra Schmidt 21.06.1995 Viru SK 11:45 1:24:25 15
53 Margus Malkus 14.03.1973 Elva  14:49 1:24:34 16
51 Ingvar Mägi 17.04.1988 Tapa v. 15:59 1:24:50 17
1 Assar Tops 12.01.1970 Las Toros 16:04 1:25:23 18
45 Ilmar Raap 18.06.1963 meie 17:49 1:25:56 19
6 Raivo Keskra 5.03.1979 Tallinn 18:00 1:28:00 20
28 Tiit Šumanov 25.10.1960 Rakke 24 Ekspert 19:48 1:29:38 21
35 Rita  Toome 4.03.1970 Pajusti 18:16 1.30.07 22
23 Ragnar Salk 22.01.1993 Sonda 17:33 1:31:44 23
13 Meelis Raidvee 4.05.1971 Agro 93 16:08 1:33:20 24
15 Margus Lepp 12.06.1970 Agro 93 17:02 1:33:20 25
22 Aleksandr Vastjagin 19.06.1978 Järve Biopuhastus, Jõhvi 13:42 1:33:55 26
27 Tanel Sõrmus  3.03.1981 Tartu 16:00 1:34:30 27
5 Rein Kane 27.05.1945 Loksa RSK 13:10 1:34:43 28
33 Urmet  Hiiekivi 25.09.1968 Agro 93 19:23 1:34:44 29
21 Aljona Karlõševa 10.06.1985 Kohtla-Järve; Tallinn 14:56 1:36:41 30
43 Egert Lepiksaar 9.05.1999 Kadrina 17:35 1:36:58 31
44 Indrek Lepiksaar 25.06.1971 Kadrina 15:48 1:36:59 32
18 Markko Etverk 16.01.1995 Rakvere Vinni vak 29.50 1:37:02 33
38 Ivar Rooma 00.00.1962 Toila  17:07 1:37:10 34
12 Siim Strauch 10.02.1990 Sonda 16:11 1:38:22 35
32 Kalev Kivioja 16.03.1965 Pajusti Ehitus/Rakvere 21:47 1:38:37 36
14 Tarmo Leesma 5.03.1968 Agro 93 14:50 1:40:00 37
46 Riika Ploompuu 13.04.1970 Hansa SK Kehra 17:19 1:40:01 38
7 Endel Vahesalu 17.04.1956 Kadrina 16:54 1:40:58 39
48 Veiko Karp 12.09.1964 meie 21:47 1:42:38 40
8 Epp Mäe 2.04.1992 Tudu 14:50 1:43:45 41
24 Margus Lehtpuu 7.02.1973 Karitsa k. 17:19 1:43:54 42
29 Vahur-Paul Põldmaa 16.05.1972 Uus Vana Teater 16:54 1:47:49 43
17 Merike  Etverk 12.08.1971 Rakvere 20:53 1:48:23 44
19 Eleri Etverk 22.05.1998 Vinni vak 13:32 1:48:23 45
31 Maris Kõrgmäe 29.10.1976 Nõmme k. 18:33 1:49:16 46
10 Kärt Mäe 3.06.1988 Tudu 18:39 1:51:20 47
16 Eugen Õis 8.04.1954 Rakvere MA 35.28 1:52:53 48
9 Riho Mäe 23.04.1963 Tudu  17:40 2:01:20 49
3 Toomas Roolaid 7.02.1981 Tallinn 19:02 2:04.37 50
11 Tuule Sireli Mäe 11.06.1996 Tudu 24.25 2:05:35 51
30 Hans Kruusmägi 18.06.1953 Nõmme k. 28.00 2:11:49 52
41 Galja Vasiljeva 00.00.1985 Reterburg 21:06 2:24:49 53
20 Erkki Etverk 7.05.1971 RMK Metsasõbrad 33.16 2:24:49 54
26 Marek Mägi 21.11.1977 Rakvere 22:01 2:25:14 55

‹ Eelmine aasta   Järgmine aasta ›